TALENT SHOW

Autor: Irena Divković, 3. 12. 2017.

U produženom boravku 17.11.2017. i 1.12.2017. održao se Talent show . Od ukupno 40 natjecatelja, uz glasovanje našeg stručnog žirija kao i uz pozitivno ozračje publike,15 izvođača je ušlo u finale. Talent show nam je pokazao koliko u našem produženom boravku ima talenata! Bili su to talenti u pjevanju, plesanju, gimnastici, glumi,izvođenju trikova, likovnom izražavanju, sviranju i skladanju. Imali smo prilike čuti i jedno znanstveno predavanje o nebeskim tijelima. Talent show nam je donio: radost, uzbuđenje, dirljive trenutke, suze radosnice, tremu ali i spoznaju da svatko od nas ima neki talent. Važno je biti hrabar - otkriti ga, vrijedno razvijati i pokazati drugima! Na taj način ćemo svijet u kojem živimo učiniti boljim i ljepšim mjestom.

Pobjednici Talent showa u produženom boravku 2017.godine su:
1.mjesto: Z. M. e E.P. (ples)
2.mjesto: T.P. (pjevanje)
3.mjesto: K.M. (ples)

Čestitke pobjednicima! Čestitke svim izvođačima, stručnom žiriju i našoj izvrsnoj publici!
Bravo svima! Vaši učitelji su ponosni na vas!!

l doposcuola il 17 novembre 2017 e il primo dicembre 2017 se è svolto il TALENT SHOW. Da 40 partecipanti, con l'aiuto della nostra giuria professionale e dal favoloso pubblico, solo 15 partecipanti si sono qualificati in finale. Il TALENT SHOW ha nuovamente mostrato che nel nostro doposcuola ci sono tanti bambini che possiedono un talento.
C'erano talent nel canto, ballo, ginnastica, recitazione, giochi di prestigio, arte figurativa, suonare uno strumento... avevamo anche l'opportunità di ascoltare una lezione sui pianeti.
Il TALENT ci ha portato: gioia, eccitazione, momenti commoventi, lacrime di gioia, ma anche la consapevolezza che ognuno di noi ha un talento preciso. È importante aver corraggio di scoprirlo, svilupparlo e mostrarlo a tutti. In tal modo il mondo in cui viviamo diventerà un posto migliore!

I vincitori del TALENT SHOW al doposcuola sono:
1° posto: Z. M. e E.P.(ballo)
2° posto: T. P. (canto)
3° posto: K. M. (ballo)

Bravissimi!!! I vostri maestri del doposcuola sono fieri di voi!!!

« Svibanj 2024 »

> Produženi boravak ~ Doposcuola  > Organizacija rada  > Naš kutak